LE M HOTEL & SPA HONFLEUR

8.8Uitstekend2288 reviews
62 Cours Albert Manuel, Honfleur, Frankrijk

Accommodatie informatie

Locatie

Wanneer je verblijft bij Le M Hôtel & Spa Honfleur in Honfleur bevind je je vlak bij het strand, op 5 min. rijden van Oude haven van Honfleur en Seine. Dit hotel met een spa ligt op 16,5 km van Plage de Deauville en op 4,5 km van Honfleur Normandy Outlet.

Restaurant

Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 10.30 uur.

Kamers

Overnacht in één van de 50 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een telefoon en een bureau, terwijl er dagelijks een huishoudservice is.

Andere informatie

De volledige accommodatie is gesloten van 3 januari tot 13 februari.

Verwen jezelf met massages wanneer je de spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast leuk, met onder meer een binnenzwembad en een sauna. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een picknickplaats en een bankethal.

Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een 24-uurs receptie en meertalig personeel. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

Toon meer

Faciliteiten

  • Gratis WiFi
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Huisdieren toegestaan
  • Gehandicaptenparkeerplaats
  • Bar
Toon alle
Zoek
Reizigers / Kamers2 reizigers, 1 kamer
Kamer 1
Volwassenen(12+)2
Een kind toevoegen
Leeftijd op de reisdatum
Baby, 0-11 maanden
Baby, 12-23 maanden
2 jaar
3 jaar
4 jaar
5 jaar
6 jaar
7 jaar
8 jaar
9 jaar
10 jaar
11 jaar
Aankomst
-
Vertrek
July 2026
MonTueWedThuFriSatSun12345678910111213141516171819202122232425262728293031

Kamers

Tweepersoonskamer4
Tweepersoonskamer
  • 12 m²
  • Premium televisiezenders
  • Geluiddichte kamers
  • Satellietzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Privébadkamer
  • Alleen bad
Driepersoonskamer4
Driepersoonskamer
  • 25 m²
  • Premium televisiezenders
  • Geluiddichte kamers
  • Satellietzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Privébadkamer
  • Alleen bad
Tweepersoonskamer3
Tweepersoonskamer
  • 12 m²
  • Premium televisiezenders
  • Geluiddichte kamers
  • Satellietzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Privébadkamer
  • Alleen bad
Verbonden kamer5
Verbonden kamer
  • Premium televisiezenders
  • Geluiddichte kamers
  • Satellietzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Privébadkamer
  • Alleen bad

Vergelijkbare accommodaties

Faciliteiten van LE M HOTEL & SPA HONFLEUR

Populairste

  • Gratis WiFi
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Huisdieren toegestaan
  • Gehandicaptenparkeerplaats
  • Bar
  • Binnenzwembad
  • Biljart
  • Camerabewaking buiten
  • Businesscentrum (extra kosten)
  • Toilet op verhoging
  • Dagelijkse schoonmaak
  • 24-uursreceptie

Internet

  • Gratis WiFi
  • Internet
  • WiFi
  • WiFi beschikbaar in gehele accommodatie

Parking

  • Gratis parkeergelegenheid
  • Parkeergarage
  • Parkeeropties aanwezig
  • Parkeren
  • Privéparkeergelegenheid

Huisdieren

  • Huisdieren toegestaan

Toegankelijkheid

  • Gehandicaptenparkeerplaats
  • Lage wastafel in de badkamer
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Toilet met handgrepen
  • Voorzieningen voor mensen met een beperking

Eten & Drinken

  • Bar
  • Koffiebar aanwezig
  • Ontbijt op de kamer
  • Picknickplaats
  • Wijn/champagne (extra kosten)
  • Zonneterras

Zwembad

  • Binnenzwembad
  • Binnenzwembad (hele jaar)
  • Ondiep gedeelte
  • Verwarmd zwembad
  • Zwembad
  • Zwembadzeil

Activiteiten

  • Biljart
  • Bordspellen/puzzels
  • Massage (extra kosten)
  • Sauna
  • Tafeltennis
  • Wellnesscentrum (extra kosten)

Media & technologie

  • Camerabewaking buiten
  • Camerabewaking in gemeenschappelijke ruimtes
  • Fax/kopieerapparaat (extra kosten)

Zakelijke faciliteiten

  • Businesscentrum (extra kosten)

Badkamer

  • Toilet op verhoging

Schoonmaakdiensten

  • Dagelijkse schoonmaak

Diensten receptie

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Persoonlijk in- en uitchecken
  • Versneld in- en uitchecken

Algemeen

  • 24-uursbewaking
  • Beveiligingsalarm
  • Brandblussers
  • Buitenmeubels
  • Familiekamers
  • Geluiddichte kamers
  • Handmassage
  • Hoofdmassage
  • Massage voor stellen
  • Nekmassage
  • Niet-roken in gehele accommodatie
  • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen
  • Parasols
  • Rookmelder
  • Rookvrije kamers
  • Rugmassage
  • Spafaciliteiten
  • Spalounge/ontspanningsruimte
  • Strandstoelen
  • Terras
  • Toegang met sleutels
  • Tuin
  • Vergader- / feestzaal (extra kosten)
  • Verwarming
  • Voetmassage
  • Volledige lichaamsmassage

Veelgestelde vragen over LE M HOTEL & SPA HONFLEUR

Hoe laat moet je in- en uitchecken bij LE M HOTEL & SPA HONFLEUR?

Inchecken: 15:00 tot 23:00
Uitchecken: tot 12:00

Hoe ver ligt de accommodatie van de luchthaven?

Deze accommodatie ligt op 7.71km van luchthaven Deauville Deauville – Normandie Airport.

Is LE M HOTEL & SPA HONFLEUR huisdiervriendelijk?

Ja, LE M HOTEL & SPA HONFLEUR is huisdiervriendelijk.

Wat zijn de annuleringsvoorwaarden voor LE M HOTEL & SPA HONFLEUR?

De voorwaarden voor annuleren en vooruitbetalen verschillen per type accommodatie. Controleer bij het maken van je keuze welke voorwaarden van toepassing zijn op elke mogelijkheid.

Heb je nog andere vragen?

Je kunt contact met ons opnemen via onze rubriek voor ondersteuning.

Veilige betaling