Barcelo Maya Colonial

9.9Uitstekend7623 reviews
Carr. Chetumal Puerto Juárez km 266.3, Kantenah, Mexico
vanaf€ 206/nacht

Accommodatie informatie

Locatie

Met een verblijf bij Barceló Maya Colonial - All Inclusive in Xpu-Ha bevind je je aan het strand, op 10 min. lopen van Ecopark Kantun Chi en Cenote Cristalino. Deze accommodatie met alles inbegrepen ligt op 3,2 km van Puerto Aventuras Marina en op 4,7 km van Chac Mool-cenote.

Restaurant

Stil je honger in een van de 4 restaurants van deze accommodatie. Ontspan met een lekker fris drankje van een poolbar of één van de 3 bars/lounges. Een gratis ontbijtbuffet is inbegrepen.

Kamers

Doe of je thuis bent in één van de 480 kamers met gratis minibars en een lcd-televisie. Alle kamers hebben balkons of terrassen. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.

Andere informatie

Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Profiteer van recreatieve voorzieningen zoals een nachtclub, een waterpark (toeslag) en outdoor tennisbanen. Andere voorzieningen in deze accommodatie in koloniale stijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag).

Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Plan je een evenement in Xpu-Ha? Kies voor deze accommodatie met 929 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en vergaderruimtes. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

Toon meer

Faciliteiten

  • Gratis wifi
  • Gratis zelf parkeren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Babysitting of kinderopvang (toeslag)
  • Lift
Toon alle
Zoek
Reizigers / Kamers2 reizigers, 1 kamer
Kamer 1
Volwassenen(12+)2
Een kind toevoegen
Leeftijd op de reisdatum
Baby, 0-11 maanden
Baby, 12-23 maanden
2 jaar
3 jaar
4 jaar
5 jaar
6 jaar
7 jaar
8 jaar
9 jaar
10 jaar
11 jaar
Aankomst
-
Vertrek
July 2026
MonTueWedThuFriSatSun12345678910111213141516171819202122232425262728293031

Vergelijkbare accommodaties

Faciliteiten van Barcelo Maya Colonial

Populairste

  • Gratis wifi
  • Gratis zelf parkeren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Babysitting of kinderopvang (toeslag)
  • Lift
  • Meertalig personeel
  • Aantal bars / lounges - 3
  • Aantal buitenzwembaden - 1
  • Basketbal ter plaatse
  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter) - 929
  • Stomerij / wasserijservice
  • 24-uurs receptie
  • Alleen essentiële werknemers - NEE

Internet

  • Gratis wifi

Parking

  • Gratis zelf parkeren
  • Overdekte parkeerplaatsen
  • Parkeerplaatsen buiten
  • Parkeren (beperkt aantal plaatsen)

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten
  • Hulpdieren niet toegestaan

Kinderen

  • Babysitting of kinderopvang (toeslag)
  • Gratis kinderclub
  • Kinderclub
  • Kinderzwembad

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Gesproken talen

  • Meertalig personeel

Eten & Drinken

  • Aantal bars / lounges - 3
  • Aantal poolbars - 1
  • Aantal restaurants - 4
  • Aantal swim-up bars - 1
  • Gratis ontbijt
  • Gratis ontbijtbuffet
  • Snackbar / deli

Zwembad

  • Aantal buitenzwembaden - 1
  • Toegang tot buitenzwembad in de buurt

Activiteiten

  • Basketbal ter plaatse
  • Biljarttafel
  • Designerwinkels ter plaatse
  • Fitnessfaciliteiten
  • Fitnesslessen ter plaatse
  • Golfbaan in de buurt
  • Health- en beautyspa in de omgeving
  • Healthclub
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Huwelijksservices
  • Kajakken ter plaatse
  • Nachtclub
  • Outdoor tennisbanen - 2
  • Sauna
  • Scubaduiken ter plaatse
  • Snorkelen ter plaatse
  • Spabehandelingsruimte(s)
  • Speeltuin ter plaatse
  • Tennisbaan ter plaatse
  • Terras
  • Toegang tot waterpark (toeslag)
  • Vissen ter plaatse
  • Volleyballen ter plaatse
  • Waterglijbaan
  • Windsurfen in de buurt
  • Windsurfen ter plaatse
  • Winkelcentrum ter plaatse
  • Yogalessen ter plaatse
  • Zeilen ter plaatse

Media & technologie

  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes

Zakelijke faciliteiten

  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter) - 929
  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet) - 9999
  • Businesscentrum
  • Conferentieruimte
  • Vergaderruimtes:

Schoonmaakdiensten

  • Stomerij / wasserijservice
  • Wasserij

Diensten receptie

  • 24-uurs receptie
  • Bagageopslag
  • Conciërgeservices
  • Kluis bij receptie
  • Portier

Algemeen

  • Alleen essentiële werknemers - NEE
  • Cadeauwinkels of kiosk
  • Feestruimte
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geldautomaat / bankservice
  • Geluiddichte kamers niet gegarandeerd
  • Gratis kranten in de lobby
  • Kapsalon
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Plaatselijke winkels
  • Professionele gastheer- of vrouw/manager
  • Rookvrije accommodatie
  • Stoombad
  • Tuin
  • Turks bad / Hammam
  • Volledig uitgeruste spa

Veelgestelde vragen over Barcelo Maya Colonial

Hoe laat moet je in- en uitchecken bij Barcelo Maya Colonial?

Inchecken: van 15:00
Uitchecken: tot 12:00

Hoe ver ligt de accommodatie van de luchthaven?

Deze accommodatie ligt op 32.47km van luchthaven Cozumel Cozumel International Airport.

Is Barcelo Maya Colonial huisdiervriendelijk?

Nee, Barcelo Maya Colonial is niet huisdiervriendelijk.

Wat zijn de annuleringsvoorwaarden voor Barcelo Maya Colonial?

De voorwaarden voor annuleren en vooruitbetalen verschillen per type accommodatie. Controleer bij het maken van je keuze welke voorwaarden van toepassing zijn op elke mogelijkheid.

Heb je nog andere vragen?

Je kunt contact met ons opnemen via onze rubriek voor ondersteuning.

Veilige betaling