La Suite Hotel Agadir Adults Only

7.41883 reviews
Founty Zone Touristique, Agadir, Marokko
vanaf€ 97/nacht

Accommodatie informatie

Beschrijving

Hotel La Suite ligt tegenover het strand van Agadir en heeft een buitenzwembad met ligstoelen dat het hele jaar door geopend is. De accommodatie biedt suites vanaf 30 m2. Alle units zijn uitgerust met airconditioning, gratis WiFi en een eigen badkamer met toiletartikelen. Ze zijn modern ingericht en voorzien van een flatscreen-tv met satellietzenders, een terras en een kluisje. Het ontbijt wordt geserveerd in het restaurant en op het terras met uitzicht op het zwembad. De 24-uursreceptie biedt een wasservice en een bagageopslag. Het hotel ligt op slechts 500 meter van het stadscentrum en op 23 km van de luchthaven. Er is privéparkeergelegenheid bij het hotel. Het hotel beschikt over een internationaal restaurant, een mixologiebar en een openluchtterras waar je kunt genieten van livemuziek en optredens van internationale dj's. Vooral stellen waarderen de locatie van dit hotel. Ze geven het een beoordeling van 9,00 voor een verblijf voor twee personen.

Andere informatie

No pets allowed in the property.

Toon meer

Faciliteiten

  • Gratis WiFi
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Babysitterservice
  • Bar
  • Binnenzwembad (extra kosten)
Toon alle

Vlucht + Hotel

  • Hotel
  • Heen- en terugvluchten
  • Total Protection beschikbaar
  • Boek nu, betaal later beschikbaar

vanaf€ 636 p.p.

voor 5 nachten

Alleen hotel

  • Hotel

vanaf€ 97 per nacht

Vergelijkbare accommodaties

Faciliteiten van La Suite Hotel Agadir Adults Only

Populairste

  • Gratis WiFi
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Babysitterservice
  • Bar
  • Binnenzwembad (extra kosten)
  • Avondentertainment
  • Camerabewaking buiten
  • Dagelijkse schoonmaak
  • 24-uursreceptie
  • 24-uursbewaking

Internet

  • Gratis WiFi
  • Internet
  • WiFi
  • WiFi beschikbaar in gehele accommodatie

Parking

  • Gratis parkeergelegenheid
  • Parkeeropties aanwezig
  • Parkeren

Kinderen

  • Babysitterservice
  • Kinderen verblijven gratis op de kamer, maaltijden worden apart betaald
  • Speelgedeelte

Eten & Drinken

  • Bar
  • Fruit (extra kosten)
  • Koffiebar aanwezig
  • Restaurant
  • Roomservice
  • Snackbar
  • Wijn/champagne (extra kosten)
  • Zonneterras

Zwembad

  • Binnenzwembad (extra kosten)
  • Binnenzwembad (hele jaar) (extra kosten)
  • Buitenzwembad
  • Buitenzwembad (hele jaar)
  • Zwembad

Activiteiten

  • Avondentertainment
  • Nachtclub / DJ

Media & technologie

  • Camerabewaking buiten
  • Fax/kopieerapparaat (extra kosten)

Schoonmaakdiensten

  • Dagelijkse schoonmaak

Diensten receptie

  • 24-uursreceptie
  • Conciërgeservice
  • Persoonlijk in- en uitchecken
  • Versneld in- en uitchecken

Algemeen

  • 24-uursbewaking
  • Aan het strand
  • Airconditioning
  • Autoverhuur
  • Beveiligingsalarm
  • Brandblussers
  • Excursiebalie
  • Factuur wordt verstrekt
  • Familiekamers
  • Kluisje
  • Lift
  • Luchthavenshuttle
  • Luchthavenshuttle (toeslag)
  • Niet-roken in gehele accommodatie
  • Pendeldienst (toeslag)
  • Rokersgedeelte
  • Rookmelder
  • Rookvrije kamers
  • Shuttleservice
  • Strand
  • Strandstoelen
  • Terras
  • Tuin
  • Vervoer naar de luchthaven (extra kosten)
  • Vervoer vanaf de luchthaven (extra kosten)
  • Verwarming

Veelgestelde vragen over La Suite Hotel Agadir Adults Only

Hoe laat moet je in- en uitchecken bij La Suite Hotel Agadir Adults Only?

Inchecken: 15:00 tot 15:30
Uitchecken: 12:00 tot 12:30

Hoe ver ligt de accommodatie van de luchthaven?

Deze accommodatie ligt op 19.79km van luchthaven Agadir Al Massira Airport.

Is La Suite Hotel Agadir Adults Only huisdiervriendelijk?

Nee, La Suite Hotel Agadir Adults Only is niet huisdiervriendelijk.

Wat zijn de annuleringsvoorwaarden voor La Suite Hotel Agadir Adults Only?

De voorwaarden voor annuleren en vooruitbetalen verschillen per type accommodatie. Controleer bij het maken van je keuze welke voorwaarden van toepassing zijn op elke mogelijkheid.

Heb je nog andere vragen?

Je kunt contact met ons opnemen via onze rubriek voor ondersteuning.

Veilige betaling