Monun Hotel

11 reviews
SH8, ksamil Albania, Albanië

Accommodatie informatie

Locatie

Met een verblijf bij Monun Hotel in Ksamil bevind je je op een kwartiertje rijden van Eilanden van Ksamil en Pasqyrave-strand. Dit hotel ligt op 45,2 km van Haven van Corfu en op 10,7 km van Mango Beach.

Restaurant

Profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.

Kamers

Doe of je thuis bent in één van de 44 klimaatgeregelde kamers met een privézwembad. Alle kamers hebben een balkon. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Bij de voorzieningen horen een bureau en een waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

Andere informatie

De volledige accommodatie is gesloten van 1 oktober tot 31 maart.

De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

Toon meer

Faciliteiten

  • Gratis WiFi
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Bar
  • Buitenzwembad
  • 24-uursreceptie
Toon alle
Zoek
Reizigers / Kamers2 reizigers, 1 kamer
Kamer 1
Volwassenen(12+)2
Een kind toevoegen
Leeftijd op de reisdatum
Baby, 0-11 maanden
Baby, 12-23 maanden
2 jaar
3 jaar
4 jaar
5 jaar
6 jaar
7 jaar
8 jaar
9 jaar
10 jaar
11 jaar
Aankomst
-
Vertrek
July 2026
MonTueWedThuFriSatSun12345678910111213141516171819202122232425262728293031

Kamers

Tweepersoonskamer, uitzicht op zee, balkon14
Tweepersoonskamer, uitzicht op zee, balkon
  • 25 m²
  • Satellietzenders
  • Airconditioning
  • Alleen douche
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Televisie
  • Privébadkamer
Driepersoonskamer, balkon13
Driepersoonskamer, balkon
  • 25 m²
  • Satellietzenders
  • Airconditioning
  • Alleen douche
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Televisie
  • Privébadkamer
Driepersoonskamer, uitzicht op zee, balkon6
Driepersoonskamer, uitzicht op zee, balkon
  • 28 m²
  • Satellietzenders
  • Airconditioning
  • Alleen douche
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Televisie
  • Privébadkamer
Driepersoonskamer, uitzicht op zee9
Driepersoonskamer, uitzicht op zee
  • 28 m²
  • 1 badkamer
  • Tv
  • Uitzicht
  • Airconditioning
  • Eigen badkamer
Toon nog 1 kamers

Vergelijkbare accommodaties

Faciliteiten van Monun Hotel

Populairste

  • Gratis WiFi
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Bar
  • Buitenzwembad
  • 24-uursreceptie
  • 24-uursbewaking

Internet

  • Gratis WiFi
  • Internet
  • WiFi
  • WiFi beschikbaar in gehele accommodatie

Parking

  • Gratis parkeergelegenheid
  • Parkeeropties aanwezig
  • Parkeren
  • Privéparkeergelegenheid

Eten & Drinken

  • Bar
  • Bar aan het zwembad
  • Roomservice

Zwembad

  • Buitenzwembad
  • Buitenzwembad (seizoensgebonden)
  • Zwembad
  • Zwembad met uitzicht

Diensten receptie

  • 24-uursreceptie

Algemeen

  • 24-uursbewaking
  • Airconditioning
  • Lift
  • Niet-roken in gehele accommodatie
  • Rookmelder
  • Rookvrije kamers
  • Verwarming

Veelgestelde vragen over Monun Hotel

Hoe laat moet je in- en uitchecken bij Monun Hotel?

Inchecken: 14:00 tot 23:30
Uitchecken: tot 11:00

Hoe ver ligt de accommodatie van de luchthaven?

Deze accommodatie ligt op 183.98km van Tirana Luchthaven Tirana Nënë Tereza.

Is Monun Hotel huisdiervriendelijk?

Nee, Monun Hotel is niet huisdiervriendelijk.

Wat zijn de annuleringsvoorwaarden voor Monun Hotel?

De voorwaarden voor annuleren en vooruitbetalen verschillen per type accommodatie. Controleer bij het maken van je keuze welke voorwaarden van toepassing zijn op elke mogelijkheid.

Heb je nog andere vragen?

Je kunt contact met ons opnemen via onze rubriek voor ondersteuning.